Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 23 Iul 2006 | Expiră 15 Aug 2006

REFERENT TEHNIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ordonat
Cunostinte de operare pe calculator: WORD, EXCEL, navigare web, email etc.
Cunostinte de baza in domeniul tehnic

Descrierea jobului

Elaborarea ofertelor cu ajutorul unor programe dedicate. Programele sunt usor de invatat si utilizat.

Suntem reprezentanti in Oradea ai ROMSTAL IMEX si ne ocupam cu comertul cu instalatii termice, sanitare, electrice, de ventilatie si aer conditionat etc

Expirat
REFERENT TEHNIC  -  PARTERAL EXIM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles