de ani Fără Frică...

Publicat 07 Apr 2008 | Reactualizat 06 Mai 2008 | Expiră 08 Mai 2008

Referent salarizare

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim in cadrul echipei o persoana cu:
- experienta de minim 2 ani in derularea activitatilor de salarizare, in cadrul unei companii mari sau in cadrul unei firme care deruleaza activitati de salarizare pentru alte firme client;
- bune cunostinte de legislatie in domeniul salarizarii;
- bune aptitudini de comunicare verbala si scrisa, de raportare, culegere si prelucrare de date si informatii, organizarea spatiului si timpului de lucru;
- bune aptitudini de operare PC;
- experienta in utilizarea unui soft specific de salarizare (constituie un avantaj cunoasterea utilizarii Wiz Salary)
- studiile de profil economic constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Viitorul ocupant al jobului va asigura desfasurarea de activitati specifice de salarizare pentru clientii companiei (intocmirea de state de plata - avans/lichidare, intocmire fisiere de plata salariului pt banca, intocmire si depunere declaratii lunare, calcul concedii medicale, intocmire si depunere fise fiscale, etc).

Descrierea companiei

Companie de servicii de resurse umane.
www.hrconcept.ro

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Referent salarizare  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles