Referent Resurse Umane

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

---studii superioare
----experiența de minim 1 an în resurse umane
----curs de referent/inspector resurse umane
----domiciliul stabil în Oraștie sau împrejurimi
---- cunoștinte de operare PC (Word, Excel, Power Point)
---capacitatea de comunicare, relaționare și lucru în echipă;
---aptitudini organizatorice, atenție sporită la detalii;
---buna cunoaștere a legislației muncii.

Descrierea jobului

Responsabilități :
Asigurarea desfășurării în bune condiții și la termen a activității de resurse umane : Revisal, angajări, modificări contracte de muncă, încetări contracte, fise de post, cercetări disciplinare , adeverințe, situații, informări ,rapoarte , etc.

Beneficii:
Salariu motivant
Bonuri de masa.

Companie de distribuţie produse alimentare cu activitate la nivel naţional.

Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos