Referent Resurse Umane

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-studii superioare;
-bune abiliati de comunicare;
-experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
-cunostinte PC (Word, Excel)-nivel mediu;
-spirit de echipa;
-responsabilitate;
-seriozitate;
-atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
-gestionare dosare personal;
-programare medicina muncii pentru noii angajati;
-intocmeste si gestioneaza baza de date a angajatilor;
-introduce concediile medicale in baza de date;
-semneaza documentele cu angajatii;
-inregistreaza si tine evidenta cererilor de concediu de odihna/fara plata-
-alte responsabilitati trasate de managerul de Resurse Umane.

Condiții:
-program de lucru de L-V de la 08:00-16:30;
-decont transport/transport asigurat din zona Militari;
-tichete de masa;
-tichete cadou de Craciun/Paste;
-asigurare medicala privata.

Locatie: Sos. de Centura (intre Bragadiru si Domnesti)

Firma de productie echipamente sportive ce ne-am inceput activitatea in anul 2008, sub egida Grupului Sunino Spa, lider european in prelucrarea maselor plastice. In prezent, ne-am extins activitatea ajungand la peste 900 de angajati in cele trei puncte de lucru, din Militar, Clinceni si Satu Mare.

Publicat 24 sept. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos