Publicat 12 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

Referent Resurse Umane - Limba Germana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este necesara cunoasterea limbii germane! CV-ul va rugam sa-l trimiteti direct in limba germana.

Descrierea jobului

Atributiile dumneavoastra

-Contact telefonic regulat cu candidatii
-Inregistrarea noilor candidati
-Actualizarea regulata a informatiilor din baza de date
-Gasirea locului de munca potrivit pentru fiecare persoana in parte
-Inregistrarea si sustinera ingrijitoarelor aflate la locul de munca
-Conversatii zilnice in limba germana cu colegele noastre din toate tarile
-Rapoarte si intalnire regulate
-Veti constru biroul si veti creste odata cu el

Va oferim :

-Salariu motivant pana la 1300 Euro Net
-o formare profesionala in acest domeniu (Experiența anterioară nu este necesară, beneficiati sprijinul si rabdarea colegelor noastre)
-echipa internationala si dinamica
- posibilitatea de a avansa
-laptop si telefon de serviciu
-Training zilnic si ajutor la imbunatatirea limbii germane
-Management tânăr și energic cu care poți vorbi despre imbunatatiri si idei noi
-Posibilitatea de a vizita colegii in Sofia, Budapest, Praga, Timisoara, Bratislava sau Zagreb
-Colectiv tanar si dinamic
-Loc de munca care necesita o persoana independenta si responsabila

Suntem o companie stabilă și în creștere cu o tradiție îndelungată care se ocupa cu ingrijirea batranilor la domiciliu in Germania. Asiguram ingrijirea batraniilor direct la adresa lor de domiciliu si oferim un loc de munca sigur si stabil pentru ingrijitoarele din șase țări ale Uniunii Europene.

Expirat
Referent Resurse Umane - Limba Germana  -  SUNSET Blvd. s.r.o.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles