de ani Fără Frică...

Publicat 12 Ian 2007 | Reactualizat 10 Feb 2007 | Expiră 12 Feb 2007

Referent planificare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bune aptitudini de culegere si prelucrare de date si informatii;
- abilitati de comunicare si raportare;
- buna organizarea a spatiului si timpului de lucru;
- bune aptitudini de operare PC (in special excel);
- experienta in utilizarea Oracle constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- centralizare stocuri produse finite;
- necesar de productie conform forecastului de vanzari;
- rapoarte si analize de productie si livrari;
- gestionare nomenclator sistem informatic Oracle.

Noul coleg isi va desfasura activitatea la punctul de lucru al companiei din Filipestii de Padure, jud Prahova.

Descrierea companiei

Companie de distributie la nivel national.

Expirat
Referent planificare  -  UNITED EURO DISTRIBUTIONS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles