Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Referent OFERTARE - INSTALATII ELECTRICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice finalizate sau in curs (electronica, electrotehnica, automatica, etc ...)
Cunostinte de baza de instalatii electrice si sisteme de securitate
Bune cunostinte operare office - EXCEL
Cunostinte de Autocad reprezinta un avantaj
Abilități de comunicare si lucru in echipa
Orientare catre rezultate
Limba Engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg/ o colega care sa se ocupa de intocmirea de oferte de pret pentru lucrari de instalatii electrice
Activitatea zilnica presupune
- verificarea proiectul si a cerintelelor din caietele de sarcini primite de la clienti in vederea realizarii ofertei
- preluarea listelor de cantitati primite, introducerea lor in aplicatiile proprii de calcul devize si intocmirea ofertelor de pret
- realizeaza documentatiei tehnice ce insoteste oferta de pret
- colaborarea cu colegii din celelalte departamente pe tema ofertelor in curs, realizate sau predate

OFERTA - BENEFICII

- Pachet salarial corelat cu capacitatile tehnice, experienta si realizarile profesionale
- Dotari specifice - telefon mobil, laptop
- Participarea la programe de instruire
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

Depisto este o companie ce activează pe piața instalatiilor electrice, a sistemelor de securitate și de protecție la incendiu. Cu o experiență de peste 10 ani, Depisto are un vast portofoliu de clienți din industriile: bancară, de construcții, dezvoltare imobiliară, securitate, energie, retail, turism, precum și din instituțiile publice: școli, spitale, primării. Depisto este structurată în trei divizii dotate cu resurse și expertiză de specialitate proprie, pentru a întâmpina solicitările clienților.

Activitatea se desfasoara din cele 3 locatii unde are birou, Bucuresti, Gheorgheni (HR), respectiv Brasov, iar din aceste locatii coordoneaza lucrarile ce se desfasoara pe tot teritoriul Romaniei

Expirat
Referent OFERTARE - INSTALATII ELECTRICE  -  Depisto Star S.R.L.