Referent ofertare / achizitii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Accepta provocarea !

Trebuie sa fii dinamic, zâmbitor, deschis spre comunicare și noi provocări, orientat spre interesul clientului şi cu un pronunţat spirit de echipa.
E necesar sa posezi cunoştinţe de operare cu calculatorul si eventuala experienţă în vânzări.
Te asteptam sa ne contactezi.

Studii superioare tehnice constituie un avantaj
Experienta in domeniul electric constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Identifica materialele si echipamentele principale care intra in componenta ofertelor, caracteristicile tehnice/cantitati, etc;
- Intocmeste ofertele tehnico–economice, conform specificatiilor;
- Tine legatura cu beneficiarii pana la finalizarea lucrarii;
- Mentine legatura cu furnizorii de echipamente;
- Proceseaza comenzile catre furnizorii de echipamente;
- Realizeaza receptia produselor conform documentelor aferente;
- Urmareste corespondenta intre produsele comandate si livrare catre furnizori si clienti.

Fondata in 1992 in orasul Constanta, Romania suntem un partener bine cunoscut in ceea ce priveste materialele electrotehnice profesionale.
Ne concentram spre a furniza materiale cu o calitate ridicata pentru clientii nostrii existenti si mijloacele tehnice necesare pentru noii parteneri ce ne solicita.

Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 26 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos