Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

Referent Marketing

1 post

Candidatul ideal

-Studii medii/superioare
-Engleza nivel mediu
-Permis de conducere categoria B
-Operare P.C.
-Abilitati de comunicare si consiliere clienti
- Persoana sociabila,cu spirit de echipa

Descrierea jobului

Efectueaza permanent un studiu de piata asupra produselor si a furnizorilor.
Evalueaza preturile concurente pe produs si marca
Intocmeste documentatii cu privire la introducerea unor produse noi si furnizori noi.
Participa la targuri,expozitii si asigura suport pentru organizarea activitatii
Intocmeste cereri de oferte de preturi de la potentiali furnizori
Ofera impreuna cu seful de divizie solutii tehnice clientilor.

Five Holding S.A. este in topul vanzarilor de profil din judetul Constanta,are aproximativ 220 de angajati.
Misiunea noastra este de a fi cel mai solid furnizor de materiale de constructii, lider de piata incontestabil, inovativ, aliniat cu interesele clientilor, distribuitorilor, actionarilor si angajatilor, in aceeasi masura.
Ne bazam pe o logistica performanta si pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati.

Referent Marketing  -  FIVE HOLDING