Publicat 18 Apr 2008 | Expiră 19 Mai 2008

Referent marketing; Referent Comercial; Sofer cat. B,C,E;Magazioner; Gestionar, Merchandiser; Director Economic; Director Vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Referent Marketing - Timisoara - persoana serioasa, perseverenta, atenta si orientata spre perfectiunea rezultatelor profesionale;
Referent Comercial - Timisoara - persoana dinamica, orientata spre nevoile clientului si spre rezultat; persoana interesata de nivelul rezultatelor proprii.
Sofer cat. B.C.E. - persoana dinamica, serioasa, atenta cu spirit de raspundere si usor adaptabila oricarei situatii.
Magazioner - persoana perseverenta, atenta si orientata spre perfectiunea rezultatelor profesionale.
Gestionar - persoana perseverenta, atenta, cu spirit de organizare si raspundere.
Merchandiser - Bucuresti, Iasi, Timisoara, Cluj - - persoana orientata spre client, cu spirit de initiativa, practic si de marketing; persoana care sa poata fi un bun consultant pentru produsele companiei noastre.
Director Vanzari - Craiova - administrarea relatiilor cu clientii existenti si cu dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata.
Director Economic - Timisoara - persoana perseverenta, atenta si orientata spre perfectiunea rezultatelor profesionale.

Descrierea jobului

Referent Marketing - propune si administreaza promotiile firmei si se ocupa de contracte de marketing si de imaginea fimei pe piata.
Referent Comercial - administreaza relatia cu clientii firmei si reprezentantii din teritoriu.
Sofer cat. B.C.E. - transporta marfuri catre clienti si de la furnizori in tara sau strainantate cu camion de 7.2 t.
Magazioner - administreaza produsele care intra si iasa din magazie.
Gestionar - administreaza produsele care intra si iasa din depozit, gestionarea acestora.
Merchandiser - promovarea produselor companiei in rafturile lanturilor de magazine din Romania cu care avem contracte.
Director Vanzari - administrarea relatiilor cu clientii existenti si cu dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata.
Director Economic - administrarea si urmarirea situatiilor financiare ale companiei; reprezentarea intereselor companiei din punct de vedere financiar-contabil in relatia cu organele statului.

Prezenti pe piata din Romania de 14 ani, proprietari de brand cunoscut din lumea modei pentru care suntem producatori si distribuitori.
Companie in dezvoltare a politicilor de vanzari si administrative, in curs de implementare de sistem de calitate ISO 9001 si sistem ERP de management al afacerii.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Referent marketing; Referent Comercial; Sofer cat. B,C,E;Magazioner; Gestionar, Merchandiser; Director Economic; Director Vanzari  -  CONFIDENTIAL