Publicat 27 Iun 2019 | Reactualizat 25 Iul 2019 | Expiră 28 Iul 2019

Referent logistica - asistent livrari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Disponibilitate la efort fizic;
Responsabilitate;
Cunostinte de baza Excel;

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilitati:
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a produselor finite in/din magazia companiei;
Ofera informaţii despre produsele aflate in magazie;

Beneficii:
Bonuri de masa;
Spor pentru orele suplimentare;
Pentru cei din alte localitati se deconteaza abonamentul de transport

Cottontex este unul dintre cei mai mari producatori de articole textile din tara, precum si cel mai important producator de echipamente pentru ciclism din Europa, alături de partenerii italieni de la Texmarket.

Infiintata in anul 1993, firma Cottontex a ajuns in 2019 la un numar de peste 1000 de angajati, avand puncte de lucru situate pe intreg teritoriul Romaniei.

Expirat
Referent logistica - asistent livrari  -  SC COTTONTEX SRL