Referent Leasing Vanzari - BT Leasing Transilvania IFN

Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii superioare;
- Experienta in domeniul vanzarilor – constituie un avantaj;
- Competente personale: abilitati foarte bune de comunicare, vanzare & negociere, buna relationare si orientare catre client, rezultate, dinamism si initiativa;
- Persoana organizata, adaptabila la schimbari, cu atitudine pozitiva;
- Carnet de conducere categoria B + disponibiliate de deplasare;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Limba engleza – constituie un avantaj;

Descrierea jobului

In ce va consta activitatea ta?
- Prezentarea si promovarea serviciilor societati;
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de client;
- Ofera servicii financiare care se potrivesc cel mai bine nevoilor clientilor;
- Identificarea oportunitatilor din piata;

Ce oferim noi?
- Oportunitatea de a lucra pentru unul dintre cele mai mari Grupuri Financiare din Romania şi pentru un brand romanesc de top;
- Pachet atractiv de beneficii;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;

BT Leasing Transilvania IFN SA este o institutie financiara nebancara, membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 6 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos