Referent/ Inspector Resurse Umane - salarizare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Atestat Inspector Resurse Umane/ salarizare si bune cunostinte de legislatia muncii.
Experienta anterioara intr-o pozitie similare (minim 1 an).
Experienta in contabilitatea primara si resurse umane (contracte, pontaje, salarizare).
Cunostinte operare Office (Word, Excel, Office), bune abilitati de comunicare si organizare, nivel ridicat de implicare si responsabilitate, abilitati specifice postului, atentie la detalii, capacitatea de gestionare a timpului si a prioritatilor.
Bune abilitati de folosire Revisal si programe de salarizare.
Excelente abilitati de comunicare si relationare pe diferite tematici ce tin de partea administrativa si comerciala.
Capacitatea de a respecta termenele limita si de a gestiona sarcini multiple.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Administrarea si actualizarea bazei de date pentru angajati.
Administrarea si pregatirea documentelor de personal: contracte de munca, acte aditionale, decizii incetare etc.
Colectarea si centralizarea informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, concedii de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, retineri salariale s.a.)
Efectuare statului de plata; arhivarea dosarelor de personal.
Asigurarea evidentei corecte si la timp a inscrierilor in Revisal.
Completarea si emiterea diverselor adeverinte solicitate de salariati.

Tesaro Kit Construct este o companie cu capital integral românesc ce activează pe piața construcțiilor de aproximativ 10 ani. Suntem o societate dinamică ce urmărește creșterea graduală a cotei de piața, având în acest moment un portofoliu bogat de lucrări.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos