de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2006 | Reactualizat 30 Iul 2006 | Expiră 12 Aug 2006

Referent import export

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Autoliv, lider mondial in sisteme de siguranta auto, isi extinde activitatea si recruteaza persoane dinamice, cu spirit de initiativa pentru ocuparea postului de Referent import-export.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta minim 1 an in domeniul vamal;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Cunostinte de limba maghiara prezinta avantaj;
- Rezistent la stres, ordonat, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Compania noastra, localizata in Brasov, isi extinde activitatea. De aceea recrutam persoane talentate si ambitioase care doresc sa isi dezvolte cariera in domeniul logisticii.

- Participa la desfasurarea in bune conditii a activitatii de import/export,
- Participa la solutionarea problemelor in relatia cu autoritatile vamale,
- Inregistreaza documentatia de transport aferenta activitatii vamale pe care o desfasoara,
- Participa activ la imbunatatirea activitatii si performantei vamale.

Grupul Autoliv este lider mondial in sisteme de siguranta auto, avand cea mai mare gama de produse de siguranta din industria automotive.
Ii avem ca si clienti pe toti marii producatori de automobile : Mercedes, BMW, Ford, Jaguar, Skoda, Audi, Volkswagen, Dacia, e.t.c.
Lor le oferim serviciile noastre prin intermediul celor 80 de fabrici raspandite in 30 de tari, le testam masinile si produsele in cele 20 de centre de testare din toata lumea,
cu ajutorul celor 40.000 de oameni, angajati ai Grupului Autoliv din intreaga lume.
Pentru noi nu conteaza numai sa oferim produsul potrivit, pentru ca nu putem prevedea cand se poate intampla un accident, viata fiind prea pretioasa pentru a nu o aprecia la adevarata ei valoare. De aceea noi, angajatii Autoliv, avem pasiunea de a salva vieti!

Expirat
Referent import export  -  Autoliv Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles