Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 14 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Referent financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel - nivel avansat, Outlook, etc
  • Experienta de lucru pe o pozitie similara de minim 2 ani;
  • Constituie avantaj cunoasterea sistemelor de gestiune si contabilitate , detip ERP;
  • Foarte buna capacitate de organizare si prioritizare a activitatii, atentie distributiva,
  • Orientare catre detalii si rezultate,
  • Abilitati de comunicare, spirit analitic, spirit de echipa, seriozitate, acuratete,
  • Abilitatea de a lucra sub presiune, capacitatea de a intelege situatii complexe si de a invata repede.

Descrierea jobului

  • Operarea documentelor fiscale in softul de contabilititate al ompaniei
  • Efectueaza controlul financiar preventiv pentru documentele inregistrate;
  • Introducerea datelor si prelucrarea tuturor operatiunilor de gestiune marfa (intrari, iesiri, transferuri);
  • Emitere de facturi catre clientii firmei
  • -Inregistreaza corect si la timp operatiunile financiar-contabile, cu respectarea planului de conturi in vigoare si cu particularizarile convenite de companie, pe centrele de cost stabilite, in conformitate cu reglementarile in vigoare;
  • supravegheaza reconcilierea conturilor;
  • Participarea la intocmirea de rapoarte financiare necesare managementului companiei;
Beneficii:
- Mediu de lucru placut, adecvat muncii individuale si in echipa;
- Posibilitate de training si dezvoltare profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.
- Oferim tichete de masa si decontare transport

Distributie la nivel national de produse de larg consum: articole papetarie, cadouri, decoratiuni, etc
Portofoliul nostru de clienti cuprinde lanturile de hipermarketuri, librarii, magazine de bricolaj, magazine individuale, etc
Sediul companiei este in zona sector 6

Expirat
Referent financiar  -  GINZA INVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles