Referent Financiar - Contabilitate

Manpower - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Minim 1-2 ani experienta relevanta in contabilitate/ control/ analiza financiara
Minim 2-3 ani experienta relevanta in activitatea bancara
Studii financiar-bancare – Academia de Studii Economice

Engleza - nivel avansat
Franceza – nivel mediu/avansat
Excelente abilitati analitice, inclusiv capacitatea de a investiga și de a răspunde la întrebări, în mod independent
Excelente abilitati de comunicare (in echipa/ fata de client/ fata de management)
Persoana analitica, autonoma, orientata spre rezultate si inovare
Expunere la mediu si cultura organizationala internationalaAbilitatea de a raspunde rapid la un mediu in schimbare

Descrierea jobului

Intocmeste si verifica situatiile si rapoartele financiar-contabile in concordanta cu planul de productie (raportare recurenta sau ad-hoc), realizand analizele si ajustarile aferente, aplicand procedurile fiscale si contabile in vigoare

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos