Publicat 18 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 18 Nov 2018

REFERENT FACTURARE - GALAȚI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești persoana pe care o căutăm dacă:
- îți place să fii o persoană organizată, să lucrezi cu cifre și să relaționezi cu colegii și clienții
- lucrezi la nivel avansat cu MS Office (Excel, Word, Outlook)
- ai cunoștințe, pe care poți să ni le arăți, de contabilitate primară și/sau gestiune (în discuție, sau într-un scurt test)
- ai cunoștințe minime de lucru într-un program de contabilitate - WizCount reprezintă avantaj
- ai experiență de minim 2 ani într-un post similar

Descrierea jobului

Persoana pe care o căutăm va trebui să:
- întocmească facturi / avize
- verifice instrumentele de plată (CEC, BO, OP)
- pregătească și să verifice borderoul de instrumente de plată
- încaseze numerar și să emită bonuri fiscale
- întocmească și să verifice registrul de casă

Oferta:
- Îţi oferim oportunitatea de a lucra cu o echipă experimentată
- Salariu motivant şi prime periodice
- Tichete de masă
- Disponibilitate abonament servicii medicale cu discount
- Instruire şi posibilitatea de a te dezvolta profesional

MAIRON Galați SA este o companie românească, extinsă la nivel național, care are atât activitate de producţie cât si de comerţ. În Găești, compania are o fabrică de ţeavă sudată de construcţii şi un centru de procesare în care se debitează tablă subţire şi se fasonează oţel beton. Activitatea de comerţ este puternic susţinută de un stoc variat şi de mari dimensiuni de produse metalurgice - peste 70 000 tone, de dotările logistice ale fiecărui punct de lucru - spaţii mari de depozitare acoperite, poduri rulante / macarale pentru materiale grele, şi de flota de camioane proprie.

Expirat
REFERENT FACTURARE - GALAȚI  -  MAIRON