Referent economist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-experienta in domeniul HoReCa si/sau studii superioare economice;
-bune cunostinte de operare PC ( excel );
-seriozitate, punctualitate;
-persoana dinamica, rezistenta la stres si spirit de echipa;
-permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-sarcini de suport pentru activitatea din birou;
-managementul documentelor de personal;
-întocmirea pontajelor si calculul salariilor;
-inventarierea bilunara a locatiilor din domeniul HoReCa.

Oferim:
-pachet salarial motivant 2500-3000 lei net;
-un mediu de lucru interactiv si dinamic;
-birou cu sediul central;
-masină + telefon de servici

Descrierea companiei

Societate comerciala cu activitate in domeniului HoReCa.
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022