Publicat 02 Nov 2020 | Expiră 03 Dec 2020

REFERENT DEPARTAMENTUL JURIDIC - CONSILIER JURIDIC

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare-profil juridic,
-dexteritate în operare PC,
-responsabilitate, loialitate, confidențialitate,
-spirit organizatoric,
-abilități de comunicare,
-persoana deschisă, pozitivă, orientată către găsirea de soluții,
-cunoașterea limbii engleze constituie un ajantaj.

Descrierea jobului

Ce așteptări avem:

-pregatirea dosarelor pentru departamentul de lichidare daune/juridic
-pregătirea dosarelor pentru a fi introduse pe instanță,
-comunicarea permanentă cu clientul,
-completarea dosarului, întocmirea și pregătirea documentelor necesare în fiecare etapă a procesului pe instanță,
-redactare documente juridice,
-munca în echipă pentru găsirea celor mai bune soluții.

Ce oferim:

-pachet salarial atractiv,
-posibilitate de avansare,
-mediu de lucru plăcut si dinamic,
-formare si dezvoltare profesională.

Centrul European de Despăgubiri este cea mai mare companie care activează pe piața despăgubirilor în România. Ajutăm persoanele vătămate în urma accidentelor rutiere, dar și persoanele care au pierdut pe cineva drag într-un eveniment rutier să primească despăgubirea cuvenită de la Societățile de Asigurare.

EUCO S.A. Polonia, grupul financiar din care compania noastră face parte, este una dintre cele mai puternice companii multinaționale din Europa, care asigură consultanță juridică victimelor accidentelor rutiere.

Oferim servicii de cea mai înaltă calitate, urmărind exclusiv binele clientului.

Misiunea noastră este să putem ajuta atât din punct de vedere juridic cât și financiar parsoanele care au suferit în urma accidentelor rutiere. Putem duce la îndeplinire acest lucru prin obtinerea celor mai mari despăgubiri de la societatile de asigurare din țară și de peste hotare, fie pe cale amiabilă sau în instanță.

Expirat
REFERENT DEPARTAMENTUL JURIDIC - CONSILIER JURIDIC  -  Centrul European de Despagubiri SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles