Publicat 22 Iul 2008 | Reactualizat 20 Aug 2008 | Expiră 22 Aug 2008

REFERENT DEPARTAMENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica;
- Studii superioare finalizate;
- Cunoaterea limbii engleza si italiana;
- Cunostinte Ms Office - nivel avansat;
- Persoana foarte organizata, orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

-Preluarea comenzilor de la clienti si intocmirea comenzilor catre furnizorii companiei;
- Organizarea transportului marfii astfel incat clientul sa fie servit cu promptitudine si gasirea celor mai bune solutii in acest sens;
- Rezolvarea solicitarilor si mentinerea legaturii atat cu furnizorii cat si cu clientii companiei
- Intocmirea contractelor de vanzare - cumparare cu atat cu furnizorii cat si cu clientii

Z&A Logistic este o companie tanara care activeaza in domeniul agricol, comercializa o gama foarte variata de utilaje agricole, ofera piese de schimb si service.

Expirat
REFERENT DEPARTAMENT VANZARI  -  Z&A Logistic srl