de ani Fără Frică...

Publicat 27 Mar 2007 | Reactualizat 25 Apr 2007 | Expiră 27 Apr 2007

Referent departament APROVIZIONARE - locatie Cluj Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL/CANDIDATA IDEAL/A:
- proactiv / confirma intelegerea sarcinilor si ia initiativa
- excelente abilitati de comunicare
- experienta in achizitii/aprovizionare
- studii superioare-avantaj studii economice
- experienta operare PC
- seriozitate
- abilitati organizatorice
- cunostinte de limba engleza (avantaj cunoasterea limbii maghiare)
- dorinta de a lucra pe termen lung in cadrul companiei noastre

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
-Mentinerea legaturii cu furnizorii, negocierea preturilor si termenelor de plata
- Gasirea de noi furnizori si actualizarea continua a bazei de date
- Asigurarea necesarului de materii prime si auxiliare necesare productiei
- Organizarea depozitului de materiale si asigurarea desfasurarii in bune conditii a procesului de aprovizionare
- Supravegherea si organizarea transportului intern si international

Tipoflexo este membra a Tipoholding SA Cluj-Napoca si activeaza in domeniul productiei de ambalaje flexibile, etichete autoadezive. Sediul central este la Cluj-Napoca, iar la Bucuresti exista primul punct de lucru.
Suntem in cautarea unei persoane descurcarete, care sa ne ajute in munca de aprovizionare.

Expirat
Referent departament APROVIZIONARE - locatie Cluj Napoca  -  TIPOFLEXO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles