de ani Fără Frică...

Publicat 10 Apr 2008 | Reactualizat 09 Mai 2008 | Expiră 11 Mai 2008

referent de specialitate III achizitii publice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

experienta de minim 1 an in domeniile achizitii, administrativ, logistica sau economic, spirit de echipa, capacitate de analiza si sinteza, cunostinte msoffice si internet

Descrierea jobului

intocmirea documentatiei pentru licitatii, monitorizarea contractelor, strangerea datelor pentru intocmirea planului anual al achizitiilor publice, comunicare cu furnizorii/prestatorii;
locul de munca este unul interesant, dinamic, cu posibilitati de promovare, intr-o institutie cu activitate diversa si deosebit de importanta la nivel national

Institutul Cultural Roman este o institutie bugetara ce-si desfasoara activitatea sub patronajul Presedintelui Romaniei. ICR are ca misiune promovarea culturii romane in tara si mai ales in strainatate prin intermediul ICR Bucuresti si a celor 17 Institute culturale din Europa SUA si Israel
Sediul ICR Bucuresti este in zona piata Victoriei - statuia aviatorilor

Expirat
referent de specialitate III achizitii publice  -  INSTITUTUL CULTURAL ROMAN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles