de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2007 | Expiră 08 Iun 2007

Referent de specialitate - domeniul financiar bancar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare (Economie, Politehnica, Filologie) sau studenti care pot lucra full-time
- Bune cunostinte de PC
- Cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj
- Limba engleza (nivel mediu/avansat)
- Bune abilitati de comunicare, teamwork
- Dorinta de a invata

Descrierea jobului

-Indeplineste sarcini administrative in acord cu procedurile interne, utilizand aplicatii informatizate
- Comunica prin email si telefon cu banci si companii din interiorul grupului sau cu clientii institutional ai acestuia.
- Gestioneaza activitatile administrative si efectueaza inregistrarea documentelor pentru partile contabile
- Foloseste sistemele integrate, respecta regulile si procedurile interne din aria de competenta stabilita
- Asigura atingerea obiectivelor si sarcinilor desemnante
- Colaboreaza cu echipa
- Garanteaza discretia si confidentialitatea informatiilor la care are acces in activitatea curenta
- Program full-time

Descrierea companiei

WE OFFER:
• The possibility to be part of a leading banking Group operating in Italy and Europe, working in a competitive and dynamic environment
• High profile language, technical and professional training

Expirat
Referent de specialitate - domeniul financiar bancar  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles