de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2008 | Reactualizat 17 Apr 2008 | Expiră 19 Apr 2008

Referent de Specialitate - Cantitati

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In numele clientului nostru, lider mondial in constructia si mantenanta tuturor infrastructurilor de trasport persoane si marfa, amenajari urbane si de agrement, cautam inginer de drumuri pentru pozitia Referent de Specialitate - Cantitati care sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- studii superioare de specialitate
- minim 4 ani experienta in constructii rutiere si 3 ani intr-o pozitie similara
- cunoscator al limbii engleze, minim nivel conversational
- operare PC
- capacitate de organizare, atentie distributiva, concentrare, consecventa
- spirit de observatie, lucrul cu cifrele

Descrierea jobului

- reactualizarea lunară a evidenţei facturilor aferente capitolului “articole generale“ din situaţia de lucrări;
- repartizarea lunară a lucrărilor aprobate n certificatul interimar de plată pe centre de profit;
- repartizarea lunară a lucrărilor efectuate de subcontractori pe coduri articole CODA;
- impărţirea lunară ntre firma şi SCCF a sumelor aprobate prin certificatul interimar de plată;
- participarea, la solicitarea supervizorului, n proiecte sau activităţi intra şi interdepartamentale, cu caracter temporar, n funcţie de rolul şi competenţele sale, pentru a contribui la realizarea obiectivelor echipei;
- păstrarea confidenţialităţii informaţiilor la care are acces ;
- promovarea respectul reciproc, colaborarea şi transparenţa n interiorul departamentului, n raporturile cu alte departamente, precum şi n relaţiile cu persoanele din afara firmei ;
- susţinerea şi participarea la instructajul periodic de protecţie a muncii şi PSI (la locul de muncă) conform legislaţiei şi procedurilor n vigoare;
- responsabilitate directă pentru respectarea şi aplicarea:
A. Cerinţelor legislaţiei aşa cum acestea sunt aplicabile la locul său de muncă, n domeniile: sănătăţii şi securităţii in munca (inclusiv Protectia Muncii), prevenirea si stingerea incendiilor (PSI), protectiei mediului, management-ului calitatii
B. Cerintelor sistemului integrat de management si a celor care rezulta din Politica QHSE a companiei
C. Programelor de instruire referitoare la paragrafele A si B, in forma si conform programarii furnizate de Organizatie.
D. Regulamentului Intern, a politicilor si procedurilor companiei, precum si a procedurilor de munca specifice activitatii

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.

Expirat
Referent de Specialitate - Cantitati  -  Barnett McCall Recruitment - Cluj Branch

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles