Publicat 18 Feb 2008 | Reactualizat 24 Feb 2008 | Expiră 20 Mar 2008

Referent de specialitate administratie publica (COR 247004)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii superioare relevante (administratie publica, management, economice)
- cunoasterea LImbii Engleze - cel putin nivel mediu
- cunostinte avansate de utilizare PC si lucrul cu baze de date

Descrierea jobului

Persoanele interesate pot depune CV si o scrisoare de motivare la sediul Consiliului de Mediere din str. Batistei nr. 24A, Bucuresti, insotite dupa copie CI si diploma de licenta.

Cererile vor fi analizate, iar persoanele selectate vor fi invitate sa sustina un interviu in data de 2 martie 2008.

Consiliul de Mediere este constituit in baza legii 192/ 2006 ca organism autonom de utilitate publica avand ca scop reglementarea in domeniul medierii.

Expirat
Referent de specialitate administratie publica (COR 247004)  -  Consiliul de Mediere

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles