Publicat 28 Oct 2006 | Reactualizat 19 Nov 2006 | Expiră 28 Nov 2006

REFERENT COMERCIAL - dep. vanzari Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune cunostiinte comerciale in domeniul FMCG.
- Cunostinte de gestiune si contabilitate primara.
- Experienta de minimum un an intr-o pozitie similara din domeniul vanzarilor FMCG.
- Cunostinte MS Office si Outlook la un nivel foarte bun.
- Limbi straine: franceza, engleza, nivel mediu
- Persoana dinamica, inventiva, loiala, serioasa,
- Excelente abilitati de comunicare.
- Orientare spre rezolvarea problemelor si indeplinirea obiectivelor la termenele stabilite.
- Orientare catre client.
- Abilitati organizatorice, responsabilitate, initiativa.
- Spirit de echipa.
- Adaptabilitate la situatii noi.
- Integritate si onestitate.

Descrierea jobului

ROLUL POSTULUI:
Titularul postului asigura suportul informational pentru directorul de vanzari cu privire la vanzari, stocuri, cheltuielile departamentului, asigura comunicarea cu persoane din interiorul firmei si parteneri externi şi intocmeste corespondenta de afaceri interna si externa.
PRINCIPALE ATRIBUTII:
- intocmeste rapoarte de vanzari
- verifica si monitorizeaza derularea contractelor incheiate de catre departamentul de vanzari
- asigura aprovizionarea cu consumabile conform necesitatilor departamentului
- monitorizeaza cheltuielile departamentului si explica diferentele inregistrate fata de valorile bugetate
- organizeaza sedintele din cadrul departamentului
- face rezervari pentru cazare si transport pentru personalul departamentului de vanzari
SE OFERA:
- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- perioada de instruire
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de 26 de magazine alimentare de tip discount.
Detalii despre companie puteti gasi pe www.profi.ro.
CV-urile se pot trimite si la adresa de e-mail resurseumane@profi.ro

Expirat
REFERENT COMERCIAL - dep. vanzari Timisoara  -  PROFI ROM FOOD SRL