Referent/Casier

SMITH & SMITH SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Construieste-ti o cariera in domeniul financiar!
Incepe cu Casier-Referent intro echipa dinamica, unde poti creste ierarhic in functie de capacitatile tale profesionale.

Ne dorim sa te avem in echipa, daca:
- ai minim studii medii ;
- ai cunostinte de operare PC;
- iti place sa lucrezi cu clientii;

Descrierea jobului

- vei efectua servicii de plati in lei si valuta, remiteri de bani, MoneyGram, plati facturi, schimburi valutare.

Beneficii:
- pachet salarial personalizat:salariu fix, bonusuri din vanzari, bonuri de masa, prime si alte sporuri specifice;
- pachet medicina muncii;
- pregatire profesionala periodica.

Smith & Smith este cea mai veche institutie de plata din Romania, cu o traditie de peste 20 ani.
Ne-am castigat o cota importanta de piata prin seriozitate, profesionalism si responsabilitate.
Milioane de clienti, au beneficiat de serviciile noastre de plata de cei peste 200 de angajati din cele 80 de Agentii proprii.

Publicat 6 Sept. 2022 Reactualizat 6 Oct. 2022 Expiră 6 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.