Referent/ Asistent Transport

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Te invitam sa te alaturi echipei noastre, in calitate de: Asistent/ Referent Transport

Ne dorim o persoana care:
  • Este responsabila, organizata, integra, orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Are abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;
  • Are bune abilitati organizatorice si de rezolvare a problemelor cu rapiditate;
  • Are cunostiinte de operare PC (pachet Office);
  • Este energica cu spirit pozitiv.

Descrierea jobului

Alaturi de noi vei contribuii la succesul companiei prin:
  • organizarea activitatii de transport astfel incat marfa sa ajunga la timp clientilor (atat prin parc auto propriu cat si prin subcontractori, firme de transport agreate, bursa);
  • mentinerea permanenta a relatiei cu firmele de transport agreate de companie;
  • distribuirea curselor planificate;
  • asigurarea respectarii conditiilor de transport negociate;
  • intocmirea raportelor de cost aferente transportului;

Ce iti oferim:
  • pachet salarial atractiv;
  • posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intr-un mediu de lucru placut, dinamic, profesionist, in cadrul unei echipe tinere si motivate;
  • instruire constanta;
  • decontarea abonamentului CTP-Cluj;
  • bonuri de masa.

Daca ti-am trezit interesul, trimite-ne CV-ul tau ! Abia asteptam sa te cunoastem!
Publicat 15 Nov. 2022 Reactualizat 15 Dec. 2022 Expiră 15 Dec. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.