Referent asigurari

Centrul De Diagnostic Si Tratament Provita 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Centrul Medical Provita angajeaza Referent asigurari pentru gestionarea contractelor Centrului de Diagnostic si Tratament Provita cu partenerii de asigurari private de sanatate.

Cerintele postului:
▪️ Experienta in asigurari de sanatate sau domeniul medical constituie un avantaj;
▪️ Abilitati in intelegerea si folosirea sistemelor de lucru (ERP, Office, etc.);
▪️ Excelente abilitati de comunicare, atitudine orientata client;
▪️ Gandire analitica si capacitate de rezolvare a situatiilor complexe.

Descrierea jobului

  • Urmarirea atenta a procedurilor de lucru pentru administrarea corecta a portofoliului;
  • Participarea activa in realizarea si dezvoltarea procedurilor de lucru;
  • Asigurarea acuratetei informartiilor furnizate;
  • Urmarirea si respectarea tuturor procedurilor si regulilor interne;
  • Gestionarea contractelor Centrului de Diagnostic si Tratament Provita cu partenerii de asigurari private de sanatate;

La Provita pacientul este pe primul loc în tot ceea ce facem cu pasiune, dedicatie, competenta si corectitudine oferind clintilor nostri un act medical de calitate printr-o abordare multidisciplinara si cu sprijinul unei echipe de medici aflati in varful carierei, educati si experimentati in medii internationale, deschisi la nou si cu abordare umana.

Incepand cu luna ianuarie 2019, Centrul de Diagnostic si Tratament Provita a devenit primul Centru de Instruire in Terapia Durerii aprobat ESRA din Europa Centrala si de Est.
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.