de ani Fără Frică...

Publicat 17 Dec 2006 | Reactualizat 15 Ian 2007 | Expiră 17 Ian 2007

REFERENT ADMINISTRATIV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- experienta pe post similar minim 1 an;
- abilitati excelente de comunicare si relationare;
- capacitate de organizare si incadrare in termene;
- rezistenta la stres;
- capacitate de analiza si sinteza;
- tinuta sobra, business;
- tact si diplomatie;
- domiciliul stabil in mun. Cluj-Napoca;
- disponibilitate imediata pentru angajare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Dezvolta si mentine relatia cu institutiile publice locale ( ITM, CJAS, CJPAS, AJOFM, ADMINISTRATIA FINANCIARA, DSP etc)
- Obtinerea documentatiei necesare pentru diverse licitatii electronice, pentru incheieri de contracte, pentru diferite controale de la institutii ( ex. certificat contatator de la ORC, de la primarie, de la finante, ITM etc.)
- Intocmirea necesarului si a comenzilor de: birotica, papetarie, produse de curatenie, protocol.

Beneficii:
- salariu fix, tichete de masa;
- prime de Craciun si de Paste;
- masina si telefon de serviciu.

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice din Romania, FARMEXPERT DCI face parte din concernul multinational Andreae - Noris Zahn A.G. (ANZAG), cu sediul in Frankfurt. ANZAG este unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente din Europa, cu peste 3.000 de angajati si o cifra de afaceri de
3.38 miliarde de Euro.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 500 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Expirat
REFERENT ADMINISTRATIV  -  SC FARMEXPERT DCI CLUJ SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles