de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mai 2008 | Reactualizat 12 Iun 2008 | Expiră 14 Iun 2008

REFERENT ADMINISTRATIV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru acest post in cadrul organizatiei noastre, candidatul trebuie sa fie o persoana implicata, deschisa, cu dorinta de dezvoltare personala si profesionala, cu bune abilitati de comunicare si relationare. Trebuie sa fie o persoana responsabila, calma, organizata si cu bune abilitati de ordin tehnic. Trebuie sa manifeste o deosebita grija si atentie fata de clienti si colaboratori si dorinta de a adauga in permanenta un plus de valoare muncii sale.

Conditii obligatorii:
• Minim studii medii ( absolventi de bacalaureat );
• Detinator permis auto categoria B, cu vechime de cel putin 1 an;
• Fara cazier;
• Cunostinte de operare PC;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Abilitati organizatorice;
• Fire analitica, ordonata.

Descrierea jobului

In activitatea sa zilnica, referentul va avea urmatoarele responsabilitati:
• Reprezinta organizatia in relatia cu institutii publice si private;
• Realizeaza activitati administrative specifice departamentului;
• Se deplaseaza cu masina de serviciu numai pe raza orasului Bucuresti;
• Realizeaza activitati de curierat.

Organizatia noastra ofera o cultura constructiva, participativa, in care sunteti incurajati la dialog, comunicare deschisa, initiativa, respect si sprijin reciproc, dezvoltare personala si profesionala si atingerea unor inalte standarde de calitate. Asteptarile noastre sunt pe masura ofertei !

LOTUS MEDICA este un centru medical integrat, cu capital privat, ce ofera o paleta foarte larga de servicii medicale, venind astfel in intampinarea nevoilor clientilor nostri.
Centrul medical LOTUS isi imparte zona de actiune in sapte departamente diferite: Laborator de analize medicale si Explorari functionale, Medicina de familie, Ambulatoriu de specialitate, Balneofizioterapie si Recuperare medicala, , Imagistica ( radiologie si echografie ), Stomatologie si Medicina muncii.
Lotus Medica furnizeaza servicii medicale in regim decontat de Asigurarile Sociale de Sanatate cat si in regim privat.
Centrul nostru isi continua drumul cu o echipa de oameni tineri si entuziasti, care prin motivatia lor puternica, dublata de experienta, renume, cat si de dotarea cu echipamente medicale de ultima generatie, reusec sa asigure servicii medicale intr-o gama foarte larga, ridicandu-se la cel mai inalt grad de profesionalism.

Misiune “Ne dorim sa imbunatatim calitatea vietii pacientilor nostri“ prin oferta larga de servicii medicale puse la dispozitia clientilor, prin calitatea actului medical si dotari ce se ridica la cele mai inalte standarde.

Principiu “Noi vindecam oameni si nu boli”
Este evidenta deschiderea fata de nevoile clientilor, aplecarea spre latura umana a actului medical.

Valori • Servicii medicale integrate de o inalta tinuta profesionala;
• Maxima pregatire profesionala;
• Pregatire si instruire continua a personalului;
• Respect si sprijin reciproc;
• Grija fata de client;
• Tinerete, entuziasm.

Expirat
REFERENT ADMINISTRATIV  -  LOTUS MEDICA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles