Referent Administrativ

A&D Pharma Dr. Max 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Educatie: absolvent studii superioare;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Excelente abilitati de organizare si prioritizare;
Spirit de initiativa;
Capacitate de analiza si sinteza;
Capacitate de rezolvare a situatiilor neprevazute;
Cunostinte avansate de MS Office;

Descrierea jobului

Raspunde de urmarirea, verificarea si comunicarea platii chiriilor si utilitatilor facturate de proprietari;
Sesizeaza neconformitatile si se asigura ca acestea sunt solutionate;
Elaboreaza rapoarte privind analiza chiriilor si utilitatilor, prelucreaza si interpreteaza datele aferente acestora;
Furnizeaza informatiile si rapoartele solicitate de Managerul de Departament;
Pregateste si actualizeaza raportul cheltuieli/buget, pe baza evidentei facturilor primite;
Actualizeaza rapoartele specifice de activitate continand informatii despre farmaciile nou deschise, contracte noi, suprafete, chirii;
Mentine legatura atat cu proprietarii, cat si cu departamentele interne pentru a se asigura ca plata chiriilor si utilitatilor se efectueaza conform termenilor agreati.

Cu o experienta de aproximativ 25 de ani pe piata locala, A&D Pharma, parte a Dr.Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din Romania, oferind servicii integrate de import, distributie si retail farmaceutic, prin intermediul companiei de distributie de medicamente, Mediplus, al lanţurilor de farmacii Sensiblu si Dr.Max.

Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Mai multe informatii pe: www.adpharma.com

Publicat 26 Aug. 2022 Reactualizat 23 Sept. 2022 Expiră 25 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.