REFERENT ADMINISTRATIV Cluj Napoca

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Minim studii medii
- Experienta intr-un post similar sau relatii cu publicul de minim 1 an constituie avantaj
- Abilitati de utilizare avansata a Pachetului Office (in special Word si Excel)
- Persoana volubila, dinamica, atenta la detalii, eficienta in conditii de stres

Descrierea jobului

Referentul administrativ:
- Reprezinta interfata intre desfacere, depozit si departamentele suport( structura, livrari, logistica)
- Organizeaza fluxul de intrari si iesiri de marfa in/din depozit
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor cantitative in/din depozit
- Primeste, verifica si transmite in depozit dispozitiile de livrare marfa

Beneficii:
- Iti oferim oportunitatea de a lucra cu o echipa experimentata
- Salariu motivant şi prime periodice
- Tichete de masa
- Instruire şi posibilitatea de a te dezvolta profesional

Prezentă de peste 25 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice,MAIRON este cel mai puternic comerciant de produse metalurgice din Romania.Oferă 9 servicii de procesare şi este producător de ţevi sudate.
Cele 7 centre regionale asigură satisfacerea comenzilor clienţilor de toatedimensiunile într-un timp ideal.
MAIRON este un partener de încredere. Alături de acesta, colaborările suntexperienţe de calitate, care au situat MAIRON GALAŢI SA pe locul 1 naţional,timp de 9 ani la rând, la 4 categorii diferite.

Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.

Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos