Publicat 14 Nov 2007 | Reactualizat 13 Dec 2007 | Expiră 14 Nov 2007

Referent administrare vanzari export

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE

- studii superioare tehnice/economice;
- cunoasterea tehnicilor si mecanismelor de pre-contractare, contractare si derulare contractuala in domeniul comertului exterior;
- cunostinte MS Office;
- abilitati de comunicare;
- capacitatea de a lua decizii rapide si corecte.
- limba engleza – avansat;
- limba italiana constituie un avantaj;

Descrierea jobului

PRINCIPALELE SARCINI SI RESPONSABILITATI:

- primirea si gestionarea comenzilor primite de la clientii externi;
- intocmirea programelor lunare de export in functie de contractele si comenzile derulate;
- asigurarea suportului logistic necesar expeditiei marfurilor.

Se ofera:
- pachet salarial deosebit;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

Ductil – Air Liquide Welding - este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european, pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.

Viziunea Ductil – Air Liquide Welding : performanta si inovatie pentru a oferi clientilor cele mai bune produse, solutii si servicii si a fi referinta romaneasca in sudare si taiere.

Expirat
Referent administrare vanzari export  -  Ductil SA