REFERENT ACHIZITII - limba MAGHIARA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unui loc de munca stabil si sigur, intr-un mediu de lucru dinamic? Cunosti limba maghiara la un nivel avansat?
Te asteptam in echipa Tehnoinvest, companie specializata in comertul cu materii prime pentru otelarii.
Daca esti curios, mai multe informatii pe www.tehnoinvest.eu!

Cerinte:
  • Pregatire economica;
  • Cunoştinţe de operare PC (MS Office);
  • BUNA CUNOASTERE A LIMBII MAGHIARE.

Descrierea jobului

  • gestionarea relatiei comerciale cu furnizorii;
  • urmarirea derularii contractelor existente;
  • identificarea si incheierea de contracte cu furnizori noi;
  • primirea, verificarea si inregistrarea documentele de furnizare a marfii(aviz, facture, etc);
  • inregistrarea stocurilor de marfa in programul de contabilitate;
  • primirea, verificarea si indosarierea documentelor de livrare a marfii.

Ce oferim:
  • Pachet salarial motivant;
  • Munca de birou intr-un domeniu dinamic si interesant.

Tehnoinvest este o companie specializata in reciclarea si furnizarea de fier vechi catre otelariile din Romania si Turcia, cu o experienta de peste 20 de ani in acest domeniu.

Mai multe informatii gasiti pe www.tehnoinvest.eu

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos