Publicat 30 Sep 2008 | Expiră 31 Oct 2008

Referent/a vanzari-Bucuresti si Reprezentant Vanzari zonal

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

seriozitate, integritate,spirit de echipa,abilitati tehnice sau industriale, inventivitate, cunostinte temeinice PC, limba germana sau engleza, capacitate de analiza si sinteza, eficienta si constructivitate

- Absolvent Facultate domeniu tehnic (Electrotehnica, Mecanica ,TCM)
- Experienta in vanzari
- Cunostinte avansate de Excel, Word, Outlook, Access, PowerPoint
- Abilitati excelente de comunicare interpersonala
- Puternice abilitati analitice
- Atitudine proactiva, orientata spre solutionarea problemelor, spirit de initiativa
- Abilitati de munca sub presiune si respectarea dead-line-urilor
- Cunoastinte avansate de limba germana sau engleza

Descrierea jobului

Referent/a vanzari Bucuresti: evidenta comenzi/oferte/incasari/registru casa/legatura cu furnizorii si Reprezentantul zonal:
mentinerea si marirea purtofolilui de clenti
; prezentari si consultanta tehnica

Descrierea companiei

www.bollhoff.ro
www.bollhoff.com
www.boellhoff.de

Expirat
Referent/a vanzari-Bucuresti si Reprezentant Vanzari zonal  -  Lemon Works Creative