Publicat 04 Iul 2018 | Reactualizat 18 Iul 2018 | Expiră 03 Aug 2018

REDACTOR

1 post

Candidatul ideal

Iti place sa scrii si sa faci diferenta?
Vrei sa iti pui amprenta pe agenda zilei?
Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu informal si dinamic?
Apreciem experienta si placerea de a scrie.

Descrierea jobului

Noi suntem Observator si ne asiguram in fiecare zi ca oferim publicului stiri, analize si reportaje despre evenimentele care ii afecteaza viata. Ne documentam, descoperim probleme si cautam solutii. Vrem ca stirile noastre sa ofere raspunsuri, sa trezeasca emotii si intrebari. Intr-o era a automatizarii si a polarizarii, noi alegem sa folosim tehnica moderna, dar sa ramanem umani si echilibrati.

Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Din 1991, anul apariţiei Tipografiei Intact şi până în prezent, am evoluat la statutul de platformă media 360°, dezvoltând un portofoliu solid de mărci în televiziune, presa scrisă, radio, operatiuni digitale si alte servicii complementare. INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

REDACTOR  -  ANTENA TV GROUP S.A.