Recuperari creante limba italiana

Fides Eu Romania 20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Fides EU Romania SRL cerca Operatori Telefonici Recupero Crediti /Phone Collection
Sede di lavoro: Cluj-Napoca

Cautam:
  • Cunoașterea limbii italiene la un nivel avansat
  • Abilitatea de a lucra în vederea atingerii obiectivelor
  • Capacitatea de a asimila rapid informații noi și de a fi atent la detalii
  • Abilități de rezolvare a problemelor
  • Capacitatea de a asculta și de a negocia;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
  • Experiența anterioară în domeniul colectării creanțelor constituie un avantaj
Cerchiamo:
  • · Conoscenza della lingua italiana ad un livello avanzato
  • Capacità di lavorare per obiettivi
  • Capacità di assimilare rapidamente nuove informazioni e prestare attenzione ai dettagli;
  • Abilità di problem solving;
  • Capacita di ascolto e di negoziazione;
  • Disponibilità di lavorare su turni;
  • Una precedente esperienza nell'ambito del recupero crediti rappresenta un vantaggio

Descrierea jobului

Call center:
  • Centrul de apeluri:
  • Primirea și efectuarea de apeluri telefonice de la/către debitori;
  • Identificarea și găsirea soluțiilor adecvate pentru recuperarea creanțelor încredințate, intrând
  • să raporteze în CRM-ul nostru activitatea desfășurată;
  • Ricevere ed effettuare chiamate telefoniche dai/verso i debitori;
  • Identificare e trovare delle soluzioni adatte al recupero dei crediti affidati, inserendo una
    relazione nel nostro CRM sull’attività svolta;

Beneficii:
  • Tichete de masă
  • Bonusuri la cel mai înalt nivel al pieței, în funcție de performanța obținută;
  • Concursuri periodice cu posibilitatea de a aspira la bonusuri suplimentare;
  • Rambursarea cheltuielilor pentru cei care folosesc transportul public
  • Asigurare medicală privată;
Benefici:
  • Buoni pasto
  • Bonus ai più alti livelli di mercato in base alla performance raggiunte;
  • Contest periodici con la possibilità di ambire ad ulteriori bonus extra;
  • Rimborso spese per chi utilizza il trasporto pubblico
  • Assicurazione medica privata;
Se oferă:
  • Formare formativă, atât în timpul fazei inițiale de inițiere, cât și ulterior
    Posibilitatea reală de creștere profesională într-un mediu dinamic, stimulant și tânăr
    Posibilitatea de smart-working pentru cei care, după ce au trecut de perioada de probă
    vor fi considerate potrivite de către Team Leader, iar full-remote pentru anumite profiluri cu
    experiență de mai mulți ani.
    Un salariu corespunzător experienței efective care, pentru profilele cu
    mai mulți ani de experiență, poate ajunge până la 3.200 de lei net
Si offre:
► Training formativo, sia in fase di primo inserimento, sia successivamente. Possibilità
reale di crescita professionale in un ambiente dinamico, stimolante, giovane
§ Possibilità di smart-working per coloro che, post superamento periodo di prova,
saranno considerati idonei dal Team Leader, e di full-remote per particolari profili con
esperienza pluriennale.
§ Una retribuzione commisurata alla reale esperienza maturata che, nei profili con
esperienza pluriennale, può arrivare fino a 3.200 RON netti

Suntem Fides Eu Romania cu sediul în Cluj-Napoca, partener al Fides S.p.a. o companie
specializată în gestionarea creditelor și în recuperarea creanțelor, care de aproximativ 25 de
ani este recunoscută pentru seriozitate și profesionalism.
Punctele noastre forte sunt atenția la detalii, eficiența constantă, investiția în
formarea angajaților pentru a promova dezvoltarea personală și profesională.

Siamo Fides Eu Romania con sede a Cluj-Napoca, partner di Fides S.p.a. azienda
specializzata nella gestione e recupero crediti, che da circa 25 anni è riconosciuta per
serietà e professionalità.
I nostri punti di forza sono la cura dei dettagli, l'efficienza costante, gli investimenti nella
formazione dei dipendenti per favorire la crescita personale e professionale.

Publicat 27 Aug. 2022 Reactualizat 27 Sept. 2022 Expiră 27 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.