RECTIFICATOR ROTUND

gühring - 7 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam rectificator rotund pe masini NC cu sau fara experienta. Oferim calificare la locul de munca.

Descrierea jobului

Atribuții
  • Rectificare rotund pe masini NC.
  • Verificare cote conform desen si plan de fabricatie

Beneficii
  • Salarizare atractivă
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala privata
  • Pensie privata
  • Decontare transport in comun

Gühring SRL societate cu capital 100% strain privat apartinand producatorului german de scule aschietoare cu a acelasi nume, avand in prezent o unitate de productie in Sibiu in Zona Industriala de Vest in care isi desfasoara activitatea 160 de angajati si un birou de cercetare proiectare in orasul Cluj-Napoca.
Publicat 23 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos