Recrutor

SC Job4Life SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Job4Life cauta recrutori cu/fara experienta din Constanta

Esti la inceput de drum sau ai un minim de experienta?
Hai la noi! Vrem sa ne marim echipa si avem nevoie de tine.

Descrierea jobului

Cum ne-am dori sa fii ca sa te integrezi perfect in echipa noastra:
  • Deschis la nou (vii cu idei, nu faci lucrurile din inertie doar pentru ca “asa s-au facut mereu”);
  • Dornic sa inveti (iti place sa te informezi)
  • Atent la detalii
Din punct de vedere al experientei:
  • Te luam si fara experienta in recrutare, daca iti doresti sa inveti
Ce vei avea de facut:
  • Recrutare pentru oferte de munca in strainatate si pe vase de croaziera.
  • Planificare si organizare sesiuni de recrutare cu angajatori din strainatate.
  • Postare si promovare anunturi pe site-urile de specialitate
  • Contactare candidati - verificare eligibilitate
  • Redactare CVuri

Ce iti oferim:
  • Oportunitatea sa inveti foarte multe intr-un timp scurt
  • Un salariu care sa te motiveze - in functie de experienta

Job4life is taking a step forward by initiating in Romania a new form of the recruitment process that implies a complete evaluation of the candidates.

Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022