Recrutor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent al invatamantului superior;
- Operare PC (MsOffice);
- Cunostinte legislatia muncii;
- Cunoasterea de tehnici de intervievare;
- Abilitati de comunicare/organizare;
- Calm, rezistenta la stres si la efort prelungit, flexibilitate, receptivitate, spirit de echipa;
- Inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
- Capacitate de a prelucra informatiile, de a interpreta si valorifica prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
- Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

Descrierea jobului

-Identificarea nevoilor de recrutare in cadrul societatii conform obiectivelor comunicate de conducere;
- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
- Actualizeaza in permanenta baza de date cu candidati;
- Informeaza candidatii despre actele necesare la angajare, verifica actele de angajare;
- Intocmeste/Personalizeaza fisa de post;
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie.

ANG Holding este agentia high-end a anului prin prezenta constanta si imaginea puternica a brand-ului, construita de-a lungul a 10 ani de multa munca pe piata imobiliara. Agenția este alcătuită dintr-un grup de agenți imobiliari talentați, conduși de Nicoleta si Alexandru Manea. Dupa tot acest timp, am luat decizia de a ne extinde, dezvoltand o noua bransa a agentiei, specializata exclusiv pe segmentul de lux din zona de nord a Bucurestiului, si anume ANG Luxury Properties, cu sediul aflat in prestigiosul One Herastrau Plaza. Acesta nu este doar un simplu birou nou intr-o zona diferita, ci vine si cu un concept aparte, unic pe piata imobiliara din Romania. Biroul este de tip boutique, cu un design exclusivist, rafinat si elegant, de cea mai inalta calitate, care sa ne reprezinte in totalitate stilul. In cadrul acestuia, agentii nostri ofera consultanta clientilor care ne trec pragul, prezentandu-le o multitudine de proprietati din portofoliul nostru care se pliaza cerintelor acestora, urmand ca apoi sa ii conduca la proprietatile alese.

Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos