Publicat 14 Iul 2020 | Reactualizat 04 Aug 2020 | Expiră 13 Aug 2020

Recruter call-center

30 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză

Candidatul ideal

Aducerea unui nou concept in orasul tau.
Companie Englezesca cu o vasta experienta in formarea si recrutarea persoanelor ,oferind posibilitatea de a lucra intr un mediu relaxant in care fiecare munceste independent intr un colectiv primitor.
CERINTE :
LIMBA ENGLEZA la nivelul conversational prin telefon
Capacitatea de comunicare si convingere
seriozitate si punctualitate.
Dedicarea asupra acestui job si profesionalism pe deplin.
Beneficii: Masa de pranz asigurata de companie
Colectiv Tanar
Orele suplimentare sunt platite

Carte de munca (toate taxele platite )
Plata saptamanal (se va face pe card )
echipament tehnic asigurat
Comision de 70% din profitul net
5zile lucratoare pe saptamana -8 ore pe zi cu o ora pauza, libera weekendul liber.

Suntem pintre primele companii care au avut curajul de a dezvolta acest nou concept si anume a inlocui munca fizica din birourile din MAREA BRITANIE cu o munca remotely din GRECIA,ROMANIA,MOLDOVA.
ESTE MOMENTUL CA MUNCA TA SA FIE VALORIFICATA IAR VENITURILE TALE SA FIE DIRECT PROPORTIONATE CU MUNCA DEPUSA. 076508544 numarul de contact.

Descrierea jobului

Responsabilitatea jobului :dedicare cat mai multa asupra jobului si profesionalism sunt critirele pe care ne axam cel mai mult.

Recruter call-center  -  Sigrid Christine Srl-d

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles