Recrutari Ocean&Fluviale 2022 #Ospatari #Bucatari #Cameristi

OCEAN JOBS - 200 poziții
Oraș de lucru Toate oraşele
Studii
Salariu 1800 - 3500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

DAM START SEZONULUI DE RECRUTARI -SEZON IARNA 2021 SI SEZON 2022 RIVER JOBS cat si SEZON 2022 OCEAN !

Experienta in unul din domeniile de mai jos , candidatii care au muncit part time ori sezonieri sunt acceptati !
Limba Engleza la un nivel bun , responsabili , disponibili de lucru in echipa ,energie pozitiva !
Fara cazier judiciar !

DEPARTAMENTUL FLUVIAL :

#Ospatari
#Cameristi
#Brutari
#Patiseri
#Sapalatori la vase
#Spalatori textil
#Bucatari incepatori
#Chef De Partie
#Sous Chefs
#Executive Chefs-Bucatari Chef
#Patiser chef
#Maitre d "Hotel
#Receptionist
#Receptionist de noapte

DEPARTAMENTUL FLUVIAL NAUTIC
#Steurman-Timonieri Fluviali
#Captains- Capitani fluviali
#Engineer-Ingineri
#Mechanics-Mecanici

DEPARTAMENTUL OCEAN

#DUTY FREE SHOPS -Vanzatori in magazinele duty free
#PHOTOGRAPHERS - Fotografi pe nave de croaziera
#ZIP LINE OPERATOR- Operator tiroliana
#ANIMATION -Animatori pe nave de croaziera
#DOCTORS-Doctori pe nave de croaziera
#NURSES - Asistente medicale pe nava de croaziera
#YOUTH STAFF- Animatori in zona de tineret
#SPA DOCTORS -Doctori spa ( experienta in injectare acid hialuronic , botox )
#HAIRDRESSERS - Stylisti pe nava de croaziera
#BRAND AMBASADORS -Imaginea unei companii cu bijuterii de lux
#WATCH SPECIALIST - Specialist in vanzarea ceasurilor de marca
#BEAUTY SPECIALIST -Vanzatori in duty free in departamentul beauty & cosmetics

Website www.oceanjobs.ro

Descrierea jobului

Posibilitatea de a avansa in copanii de prestigiu
Mancare , cazare , asigurare medicala acoperite de angajator
Transport asigurat ( in functie de companie)
Discounturi la bordul navelor pentru achizitionarea produselor din spa / duty free / food & beverage
In functie de companie : contracte Elvetiene , Francez , German ,Malta( se aplica numai la companiile fluviale )

Agentie de plasare forta de munca ce activeaza in orasul Brasov. Se fac plasari pe vasele de croaziera fluviale si oceanice.

www.oceanjobs.ro

email : jobs@oceanjobs.ro / operations@oceanjobs.ro

telefon: 0721 311 334 / 0721 351 638

Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 18 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos