de ani Fără Frică...

Publicat 28 Aug 2007 | Reactualizat 26 Sep 2007 | Expiră 28 Sep 2007

Recruitment specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare (avantaj studii in domeniul socio/ psihologic)
-minim 3 ani experienta in domeniul resurselor umane
-persoana organizata, orientata catre obtinerea de rezultate
-bune abilitati de comunicare
-bune abilitati tehnice de intervievare si recrutare
-persoana dinamica
-abilitati de negociere
-aptitudini de leadership
-cunostinte avansate de limba engleza
-aptitudini de operare PC

Descrierea jobului

Veti fi insarcinat in sanul filialei Adecco Brasov, de integralitatea misiunilor de recrutare, dupa cum urmeaza:

-contactarea potentialilor clienti si negocierea de acorduri
-mentinerea si optimizarea relatiilor cu actualii clienti ai companiei
-evaluarea nevoilor intreprinderilor si intocmirea ofertei catre client
-definitia postului si a profilului cerut
-interviurile si selectia candidatilor
-urmarirea integrarii lor in sanul intreprinderilor client

OFERTA
Deveniti membru al Grupului Adecco si capitalizati-va studiile si experienta profesionala, iar noi va vom asigura trainingul necesar pentru ca acest lucru sa devina o realitate.

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

Expirat
Recruitment specialist  -  Adecco Resurse Umane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles