de ani Fără Frică...

Publicat 16 Aug 2007 | Expiră 24 Aug 2007

Recruitment Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare
- Cunostinte solide operare PC (Microsoft Office)
- Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
- Gandire analitica si orientare pro-business

Descrierea jobului

- Organizeza si deruleaza activitati de recrutare si selectie in cadrul organizatiei
- Creeaza, organizeaza si administreaza baza de date cu aplicanti
- Faciliteaza integrarea noilor angajati in companie
- Elaboreaza si prezinta diverse rapoarte specifice activitatii desfasurate
- Asigura suport pentru implementarea proiectelor de resurse umane la nivelul intregii companii

Cu o evolutie ascendenta, Centrofarm doreste sa-si completeze echipa de profesionisti, care sa mentina firma in topul retelelor de farmacii. In prezent, Centrofarm se distinge prin eleganta farmaciilor, prin spatiile mari de expunere, prin originalitate si mai ales prin pozitionarea strategica a farmaciilor (ex: Carrefour Orhideea, Mall Vitan, Cora Pantelimon, Auchan, 1 Mai, Lipscani, etc)

Expirat
Recruitment Specialist  -  CENTROFARM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles