Publicat 01 Mai 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 31 Mai 2021

Recruiting & HR Ninja

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Resurse umane / Psihologie

Candidatul ideal

Esti un super-match, daca:

- esti pasionat de recrutare si ai facut prospectare si headhunting pe Linkedin (nu e musai, dar daca ai 2-3 ani experienta la o agentie de recrutare ar fi grozav).
- ai sustinut procese de recrutare cap-coada pentru pozitii de executive & middle management, incepand de la postare anunturi (la fel de faine ca acesta), screening, pana la interviul final.
- nu ti-e frica sa comunici si iti place sa negociezi (mai ales cu persoane noi).
- ai avut de mic spirit de observatie si esti atent la detalii.
- ai experienta in Revisal, ai intocmit contracte de munca si Codul Muncii nu ti-e strain.

Descrierea jobului

Vei avea in cadrul "TAGU Team" un rol mixt de HR dar foarte clar impartit (70% Recrutare si 30% HR Admin).

In 70% din timp, vei avea rolul de Recruiting Ninja si vei fi responsabil cu intregul proces de recrutare prin atragerea si selectia persoanelor talentate, asigurand un match cu cultura companiei. Vei deschide pozitii de middle si top management, vei angaja doar "A Players" si vei avea ocazia de a construi echipa TAGU.

In 30% din timp, vei avea rolul de HR Ninja si vei gestiona salariile si beneficiile tuturor colegilor tai, vei supraveghea evidenta prezentei si vei intocmi documentele legate de salariati, respectand Codul Muncii si asigurand un format user friendly al acestora.

In cazul in care inca nu esti sigur daca "va fi ok" la TAGU, avem o lista lunga de beneficii:

  • Concediu plătit 21 zile pe an
  • 1 zi liberă pentru ziua de naștere
  • 2 zile libere/an pentru analize gratuite la Regina Maria
  • Servicii medicale gratuite de la Regina Maria, pachetul cu cele mai multe analize
  • Tichete de masă 20 de lei (pe bază de card)
  • Majorare semestrială a salariului (5% din net) după o vechime de 6 luni, dacă evaluarea generală are rezultat pozitiv
  • Orele suplimentare sunt pontate si se plătesc conform Codului Muncii
  • 8 ore pe zi, din care 1 pauza (7+1 ora pauză de masă inclusă)
  • Bonusuri la salariu de sărbători (Crăciun și Paști)
  • Team building-uri semestriale, pline de adrenalina
  • Zona de chillout, cu fuss-ball si darts
  • Fructe, snacks-uri, cafea, ceai
  • Party-uri ocazionale la birou
  • Macbook Pro si iPhone in custodie si pentru uz personal
  • Activitate foarte bine organizata, cu proceduri clare si birocratie minima
  • Discount substantial pentru angajati la achizitia de produse TAGU
In plus, cine nu ar vrea sa lucreze intr-un Start-up in care activitatea este organizata ca un ceas elvetian si toate documentele se semneaza digital?

TAGU nu este o corporatie. Este un grup de prieteni pasionati de crearea unor produse care nu au doar un design frumos ci au si functionalitatea necesara pentru a-ti face viata mai confortabila.

Suntem tineri, ambitiosi, bine organizati si realizam produse care sa ne faca si noua placere cand le folosim; Un fel de start-up care produce chestii pe care poti sa pui mana.

Vrem sa crestem repede si (foarte) sanatos, asa ca avem nevoie de colegi pasionati si cu dorinta de a face performanta.

Recruiting & HR Ninja  -  TAGU

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles