de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

Recruiter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experientza in recrutare si lucrul cu oamenii cel putin un an
- limba engleza scris si vorbit
- permis de conducere
- persoana indepedenta, serioasa, matura profesional cu simt practic si abilitati de management
- dispus sa isi foloseasca masina personala

Descrierea jobului

- identifica in zona Moldova candidatii necesari
- posteaza anunturi de angajare
- sustine interviuri
- se asigura de faptul ca fiecare candidat selectat indeplineste conditiile de angajare
- se asigura ca are toate actele complete inainte ca angajatul sa paraseasca tara

Rimec Contracting face parte din Grupul Atlanco Rimec - companie specializata in outsourcing, recrutare si selectie personal. Compania recruteaza pentru tarile Uniunii Europene muncitori calificati si necalificati in domeniile: alimetar. constructii, mecanic si electric.

Rimec Contracting
Str. Rudului, Nr.44A
Ploiesti, Prahova
Tel 0244 544543
Fax: 0244 522 531
Email: jobs.rm@rimec.pl
www.atlancorimec.com

Expirat
Recruiter  -  Rimec Contracting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles