de ani Fără Frică...

Publicat 31 Iul 2008 | Reactualizat 29 Aug 2008 | Expiră 31 Aug 2008

RECRUITER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (psihologie/sociologie constituie avantaj);
- Experienta in domeniul recrutarii de personal de minim 3 ani;
- Abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, Power Point - bine;
- Limbi straine: vorbirea curenta de limba franceza sau engleza - constituie un avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana organizata, riguroasa, calma, cu simtul responsabilitatii;
- Persoana cu simtul confidentialitatii interne si externe.pro-activ, deschis la multiculturalitate, orientat spre rezultate, cu initiativa, orientat spre echipa, creativ.

Descrierea jobului

Recruiter-ul este responsabil de intreg procesul de recrutare de la postarea anunturilor de recrutare si pana la realizarea ofertei de angajare catre candidatul ales, printre atributiile sale fiind:

- Deschiderea de proiecte de recrutare;
- Redactarea anunturilor interne si externe de recrutare;
participa la definirea fiselor de post pe fiecare profil de job;
- Cautarea de candidati in bazele de date in functie de cerintele postului;
- Selectarea CV-urilor primite in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- Contactarea candidatilor selectati in vederea stabilirii interviurilor;
- Sustinerea interviurilor pentru proiectele in derulare;
-aplica teste de pre-selectie care sa investigheze aptitudinile necesare pentru diverse posturi (psihologice sau de cunostinte);
-Realizarea procesului de acomodare a noilor angajati
- Elaborarea listei scurte si colaborarea cu sefii de departamente pentru finalizarea proiectelor de recrutare;
- Elaborarea si realizarea ofertelor de angajare;
- Completarea zilnica a datelor despre candidati in baza de date;
- Participarea alaturi de echipa de resurse umane la diverse actiuni de recrutare ca de exemplu targurile de job-uri;
-participa la monitorizarea relatiilor de munca in cadrul companiei; participa in investigatii/anchete disciplinare; asigura mentinerea documentatiei necesare.
- Transmiterea diverselor raportari periodice.
BENEFICII:
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile in domeniu
- Posibilitati de dezvoltare individuala si profesionala
- Mediu profesional placut
- Pachet salarial atractiv
- Plata chiriei pentru cei din alte localitati

Descrierea companiei

AGAFIA LOGISTIC S.R.L este o companie tanara in
permanenta dezvoltare si expasiune care cauta sa puna in valoare inteligenta si devotamentul angajatiilor ,diversificand in acest sens segmentele de piata din cadrul instalatiilor pentru constructii respectiv retele gaze naturale ,apa-canal,P.S.I, sanitare, termice si climatizare.

Expirat
RECRUITER  -  AGAFIA LOGISTIC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles