de ani Fără Frică...

Publicat 31 Mar 2008 | Expiră 01 Mai 2008

Recruiter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca
- ai minim un an experienta in recrutare si iti place aceasta activitate
- te atrage domeniul IT sau vrei sa inveti mai multe despre jee, UNIX HP-UX, AIX, Mercury QTP, UML, etc
- ai simtul umorului, creativitate si entuziasm
- vorbesti limba engleza fluent
- iti place sa vezi rezultatele muncii tale
- oamenii necunoscuti iti trezesc curiozitatea de ai cunoaste

atunci nu ezita sa ne trimit CVul tau!

Descrierea jobului

Buna,

suntem echipa Senior Tech (www.senior.ro) & Oxygen Consulting (www.o2consulting.ro) si asteptam cu nerabdare sa ni te alaturi.
Ti-am pregatit o cana de ceai cald, un birou nou nout si niste proiecte de recrutare de care sa te ocupi.
O zi obisnuita la noi ar arata cam asa:
- ceai/ cafea la birou pentru o zi plina de energie
- cautarea candidatilor potriviti folosind o gama variata de surse
- selectia pe baza de interviuri/ teste
- elaborarea evaluarii si prezentarii candidatilor pentru client
- o cafea buna jos la terasa, pe canapea
- multa munca
- mentinerea legaturii cu candidatii si clientii din proiectele asignate
- actualizarea permanenta a bazei de date

Si am uitat sa iti spunem.... programul este flexibil, pentru noi conteaza rezultatele.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu fix + bonus din proiectele incheiate cu succes
- bonuri de masa
- telefon mobil
- oportunitatea de a derula proiecte de recrutare pentru companii importante din Romania
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa care stie sa munceasca si sa se distreze in acelasi timp

Senior Tech este o companie de recrutare si executive search specializata pe domeniul IT.

Avantajul echipei noastre este imbinarea dintre background-ul tehnic si experienta in activitatea de recrutare. Acesta rezulta in capacitatea de a intelege specificul cerintelor pe care companiile le au, si ca urmare, prezentarea unor candidati care respecta criteriile tehnice.
La randul lor, candidatii pot prezenta in detaliu realizarile lor tehnice, pentru ca acestea vor fi intelese si receptionate cu acuratete.

La cerere, raspundem si cerintelor speciale ale companiilor pentru acoperirea unor nevoi de recrutare din alte domenii, ca de exemplu: inginerie, farmaceutic, resurse umane, vanzari.

Baza noastra de date cumuleaza un numar mare de specialisti si si-a conturat amplitudinea atat datorita muncii de cautare directa desfasurata de fiecare membru al echipei, precum si datorita mentinerii si inoirii permanente a contactelor noastre.

Mai multe detalii gasiti pe site-ul nostru:
www.senior.ro

Expirat
Recruiter  -  SENIOR TECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles