de ani Fără Frică...

Publicat 12 Feb 2008 | Expiră 14 Mar 2008

RECRUITER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare finalizate
-Experienta in recrutarea de personal in domeniul industrial constituie un avantaj considerabil
-Cunostinte limba engleza – nivel avansat
-Foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare personala
-Capacitatea de a indeplini mai multe responsabilitati in acelasi timp si de a respecta termenele limita
-Atentie la detalii ; abilitati foarte bune de organizare si planificare
-Rezistenta la stress
-Cunostinte avansate de operare PC: MS-Office

Descrierea jobului

-Colectarea nevoilor de recrutare de la sefii de departamente
-Alegerea surselor de recrutare (intern sau extern) in functie de pozitie
-Redactarea anunturilor de recrutare si inserarea lor pe website-urile de specialitate
-Selectarea CV-urilor si programarea candidatilor la interviu
-Sustinerea interviurilor pana la stadiul de short-list
-Participarea la targuri de job-uri
-Mentinerea relatiei cu firmele de recrutare
-Evidenta inregistrarilor privind intreg procesul de recrutare si selectie.

OFERTA:
- pachet salarial atractiv
- carte de munca
- angajare pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire pana la 1 an
- training on the job
- oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale, in Departamentul de Resurse Umane

Ruukki is an international supplier of metal-based components, systems and integrated systems to the construction and mechanical engineering industries.
Ruukki has operations in 23 countries and employs 14,500 people. The net sales in 2006 totalled EUR 3.7 billion.

For more information, please do not hesitate to visit our website: www.ruukki.com

Expirat
RECRUITER  -  Ruukki Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles